lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Bendras Vilniaus ir Krokuvos miestų savivaldybių projektas – unikalios etnodžiazo grupės Sokół Orchestar koncertas Šv. Kotrynos bažnyčioje

Vilniaus ir Krokuvos miestų savivaldybės vilniečius ir sostinės svečius kviečia į bendrą projektą – unikalios etnodžiazo grupės iš Krokuvos – Sokół Orchestar koncertą.

Nuo 2011 metų klausytojų širdis savo šalyje ir užsienyje išskirtiniu Balkanams būdingu grojimo stiliumi, originaliu repertuaru ir svaiginančia pučiamųjų instrumentų galia kerinti grupė žiūrovus džiugins birželio 21 d., penktadienį, 17.00 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Sokół Orchestar muzikantai su stebinančiu lengvumu jungia rimtumą su satyra, tradicijas su modernumu, žaismingumą su aukštu atlikimo lygiu. Grupės lyderis yra trimitininkas, kompozitorius, aranžuotojas, džiazo, Balkanų ir lotynų muzikos mylėtojas – Przemek Sokół.

Koncerto metu grupė pristatys kūrinius iš savo paskutiniojo projekto „Slavonica“, atspindinčius susižavėjimą etnine muzika. Tai bus savotiška slavų temperamento ir muzikos pajautimo prezentacija.

Įėjimas į renginį – nemokamas!

Daugiau apie renginį: https://www.facebook.com/events/562589004270897/

FOTO/VIDEO GALERIJA