lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Kūrybinis konkursas „Sustojęs laikas“ kviečia išlaisvinti vaizduotę ir būti pastebėtiems

Albertas Kamiu (Albert Camus – vienas žymiausių XX a. prancūzų rašytojas ir filosofas, egzistencializmo atstovas) savo kūrinyje „Maras“ klausė: „Kaip elgtis norint neprarasti savo laiko? Atsakymas – pajusti visą laiko ilgumą“. Ir tuo pačiu nurodė būdus.

yankee-swap-facebook-event-cover-photo-1Vilniaus kultūros centras siūlo būdą, karantino metu namuose leisti laiką prasmingai ir kūrybiškai – kurti eiles!

Kviečiame išlaisvinti vaizduotę ir dalyvauti kūrybiniame konkurse „Sustojęs laikas“ – sukurti haiku*, eiliuotą ketureilį ar net eilėraštį.

*Haiku – tradicinis japonų poezijos žanras. Tai lyrinis eilėraštis, poetinė miniatiūra, susidedanti iš 17 skiemenų, išdėliotų pagal schemą 5-7-5 vienoje eilutėje arba per tris eilutes: pirmoji ir trečioji turi po penkis skiemenis, o antroji — septynis.

Laikas namuose karantino metu sulėtino nuolatinį bėgimą, leido sustoti ir pažvelgti visai kitaip į jau mums buvusius įprastus dalykus – susitikimus, apsikabinimus, santykį su tėvais ar seneliais. Lai kitokios patirtys, Jūsų pastebėjimai, linksmi, o gal ir komiški nutikimai šiuo išskirtiniu mūsų visų išgyvenamu laikotarpiu ir atsispindės Jūsų kūryboje.

Komisija atrinks geriausius kūrinius. Nugalėtojai bus apdovanoti knygomis.


KONKURSO SĄLYGOS

  • Konkurso dalyviai – visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus.
  • Konkursui skirtus kūrinius, prašome, iki balandžio 15 d. įkelti į Vilniaus kultūros centro feisbuko paskyroje sukurto renginio Kūrybinis konkursas „Sustojęs laikas“ komentarus;
  • Iki balandžio 20 d. kūrinius vertins visi norintys paspausdami patiktukus „Like“ bei organizatorių suburta vertinimo komisija;
  • Balandžio 24 d. bus skelbiami nugalėtojai;
  • Prizais – knygomis bus apdovanoti – 3 daugiausiai palaikymo (patiktukų „Like“ paspaudimų) surinkusių kūrinių autoriai ir  9 komisijos geriausiai įvertintų kūrinių autoriai.

Atskleiskite savo kūrybiškumą ir būkite pastebėti!

Paskatinkite konkurse dalyvauti šeimos narius ir draugus!

Dėl išsamesnės informacijos, prašome, kreiptis  el. p.:  ruta@vilniuskc.lt

FOTO/VIDEO GALERIJA