lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Sakralinės muzikos gerbėjus į Tarptautinio muzikos festivalio „Sugrįžimai“ koncertą sekmadienį kviečia Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“

Balandžio 8 d., sekmadienį 14.00 val. Vilniaus arkikatedroje bazilikoje – Tarptautinio muzikos festivalio „Sugrįžimai“sakralinės muzikos koncertas.

 

Vargonų muzikos koncerte gros Liana Dolgopolova (vargonai, Lietuva, Nyderlandai), o jai talkins sopranas Fausta Balčaitytė (Lietuva) bei Vilniaus kultūros centro moterų choras „LIEPOS“.

Meno vadovė ir dirigentė Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė

Renginio vedėjas muzikologas Vaclovas Juodpusis

 

Tarptautinį muzikos festivalį „SUGRĮŽIMAI“ jau dvidešimtąjį kartą rengia Lietuvos muzikų rėmimo fondassugr-imai, į kurį kviečia užsienyje studijuojantį bei dirbantį jaunimą ir vyresnius, antrosios ir trečiosios kartos išeivius. Per du festivalio gyvavimo dešimtmečius surengta per 300 koncertų, kuriuose dalyvavo per 160 užsienyje studijuojančių ir besimokančių muzikantų, apsilankė per 65 tūkstančiai klausytojų. Festivalis sulaukė svečių iš 30 valstybių: Prancūzijos, Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, JAV, Pietų Afrikos, Tailando, Norvegijos, Didžiosios Britanijos, Kanados, Belgijos, Liuksemburgo, Rumunijos, Venesuelos, Čilės ir kt. Su lietuviais atlikėjais neretai atvyksta ir jų kolegos užsieniečiai, panorę kartu muzikuoti, pamatyti Lietuvą, jiems talkina ir mūsų šalyje studijuojantys bei gyvenantys muzikai. Per tuos metus plėtėsi ir keitėsi SUGRĮŽIMŲ geografija bei turinys. Festivalyje dalyvavo muzikai iš visų kontinentų, o koncertai iš Vilniaus pasklido po Kauną, Marijampolę, Šiaulius, Visaginą, Klaipėdą, Vilkaviškį, Šalčininkus, Ukmergę ir kitus miestus.

 

Daugiau informacijos: www.lmrf.lt

 

FOTO/VIDEO GALERIJA