lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Sveikinimai laureatams! – Žydų dainų ir šokių liaudies ansamblio „Fajerlech“ jaunimo grupė konkurse „Tradicijų paveldėtojai“ – tarp geriausių

Džiaugiamės ir nuoširdžiai sveikiname Vilniaus kultūros centro žydų dainų ir šokių ansamblį „Fajerlech“ bei jo vadovę Larisą Vyšniauskienę su dar vienu laimėjimu!

Praėjusį savaitgalį Vilniaus kultūros centro žydų dainų ir šokių ansamblio „Fajerlech“ jaunimas tapo Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vykusio respublikinio vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos konkurso „Tradicijų paveldėtojai“ laureatais ir iškovojo galimybę dalyvauti liepos mėnesį vyksiančioje Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje „Vardan tos…“.

 

Konkursas „Tradicijų paveldėtojai“, kuriame šiais metais dalyvavo beveik 30 tautinių bendrijų vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvų, solistų bei šokių ansamblių, rengiamas nuo 2012 m. Atlikėjai pagal savo repertuarą skirstomi į dvi kategorijas: folkloro (atliekama autentiška etnografinė programa) ir tautinės muzikos (atliekama stilizuota programa).

Konkurso organizatoriai ir rengėjai – Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centras, Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybė.

FOTO/VIDEO GALERIJA