lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Lietuvoje vyks visuotinė akcija – iš širdies skambės „Ačiū, Lietuva“

2020-05-25_aciu_lietuvaŠiandien, birželio 1-ąją visoje Lietuvoje vyks akcija „Ačiū, Lietuva“, kurios metu už susitelkimą prieš sveikatos, ekonomines, socialines bei emocines grėsmes ir sėkmingai nugalėtą pirmąją COVID-19 bangą padėkosime: medikams ir pareigūnams, socialiniams darbuotojams ir savanoriams, pardavėjams ir vaistininkams, verslininkams, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir būtiniausiomis paslaugomis.

Lygiai 17 val. visoje šalyje įvairiais muzikos garsais skambės „Ačiū, Lietuva“: miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ir parkuose, ant Vyriausybės, ministerijų, savivaldybių administracijų ir kultūros įstaigų stogų. „Ačiū, Lietuva“ skambės visiems Lietuvos žmonėms, kurie drausmingai laikėsi karantino.

Visuotinėje akcijoje „Ačiū, Lietuva“ dalyvaus ir nuoširdžią padėką išreikš nacionalinių ir valstybinių įstaigų kolektyvai, kurie laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, įvairiose viešose erdvėse atliks 15 minučių trukmės pasirodymus.

Drauge su daugiau nei 340 kolektyvų, akcijoje dalyvaus ir 15 minučių trukmės pasirodymus atliks ir Vilniaus kultūros centro folkloro ansamblis „Jorė“ (vadovė Rūta Aleksiūnienė) – ant Bekešo kalno bei LRT vaikų choras (vadovė Regina Maleckaitė) – greta Nacionalinės dailės galerijos (Konstitucijos pr. 22, Vilnius).

Lietuva su muzika iškovojo Laisvę prieš 30 metų. Muzikuos ir dabar, didžiausios istorinės krizės akivaizdoje.

Akcijai „Ačiū, Lietuva“ pasibaigus iš filmuotos medžiagos bus sumontuotas vientisas klipas.

Renginiai nemokami ir atviri.

Akcijos iniciatorė – Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, partnerės – Lietuvos savivaldybių asociacija ir Lietuvos kultūros centrų asociacija.

Daugiau informacijos apie akciją: https://koronastop.lrv.lt/lt/aciu-lietuva-koncertai

 

FOTO/VIDEO GALERIJA