lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Šventes namuose praskaidrins šiltas muzikinis projektas „Iš Vilniaus į namus“

Vilniaus miesto savivaldybė, „Kalėdos sostinėje“ ir „Delfi“ norėdami muzikos garsais sušildyti ir pagyvinti jaukias šventes namuose, paruošė ypatingą dovaną – šventinį muzikinį TV projektą „Iš Vilniaus į namus“. 10 šiltų ir smagių gyvo garso koncertų ciklas ne tik vilniečius, bet ir visus Lietuvos gyventojus džiugins kiekvieną vakarą 20.30 val. nuo gruodžio 28 iki sausio 6 dienos naujienų portale „Delfi“ ir „Delfi TV“.

Įsigaliojus griežtesniems karantino ribojimams, daugeliui iš mūsų atsiskyrimas namuose – šioks toks išbandymas, tad projekto organizatoriai šventėms parengė nuotaikingus garsių Lietuvos atlikėjų bei grupių gyvo garso koncertus.

Kiril Čachovskij nuotr.
Kiril Čachovskij nuotr.

Nuo gruodžio 28 d. sceną pakeitusioje, TV studijoje sukurtoje jaukioje namų svetainėje skambės gražiausi kūriniai, nuoširdžios istorijos ir juokas. Kasvakar žiūrovai išvys net 10 neįprasto formato koncertų, kuriuos surengs Vidas Bareikis, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Monique, Vaidas Baumila, „Saulės kliošas“, Ieva Zasimauskaitė, Monika Linkytė, Mantas Jankavičius, „Baltos varnos“ bei Jessica Shy.

Kiril Čachovskij nuotr.
Kiril Čachovskij nuotr.

Vienas iš netrukus startuosiančio koncertų ciklo tikslų – ne areniniai pasirodymai, kur šiuo metu būti tiesiog neįmanoma, o šilti ir artimi, kaip niekad atvirų atlikėjų susitikimai su savo klausytojais jaukioje namų aplinkoje.

Kiril Čachovskij nuotr.
Kiril Čachovskij nuotr.

Projektas „Iš Vilniaus į namus“ ypatingai šiltais ir nuoširdžiais šventiniais pasirodymais praskaidrins niūrius žiemos vakarus ir grąžins į tuos laikus, kai muzika skambėdavo garsiai bei kokybiškai. Scenos žvaigždės šįkart savo gražiausiais kūriniais dalinsis ne stovėdami didžiulėje scenoje, o patogiai įsitaisę specialiai šiems koncertams įrengtuose namuose. Lyg jaukioje namų svetainėje atlikėjai – kai kas prie pianino sės basomis, kai ką gerbėjai pirmąkart pamatys su pižama.

„Pasitinkant šias itin privačias šventes namuose, kuomet negalime aplankyti artimų žmonių ir švęsti kartu, atsisakius brangių šventinių tradicijų, galime vienijantį bendrystės jausmą atgaivinti nuotoliniu būdu. Muzika kaip niekas kitas įkvepia, vienija, ragina neprarasti vilties, keičia žmones ir pasaulį“, – išvysti ir išgirsti laukiamus koncertus kviečia „Kalėdos sostinėje“ organizatoriaus Vilniaus kultūros centro direktorius Paulius Jurgutis.

Kiril Čachovskij nuotr.
Kiril Čachovskij nuotr.

Prie garsių atlikėjų gyvo garso pasirodymuose taip pat prisijungs ir jiems pritars muzikantai, mylimi augintiniai, duetu dainas atliks kiti žinomi dainininkai, pasirodymų metu skambės ir naujų kūrinių premjeros. Eteryje atlikėjai dalinsis ne tik gražiausiomis dainomis, bet ir istorijomis apie jų gimimą, nuoširdžiais pasakojimais apie gyvenimą, muziką ir gerbėjų ilgesį.

Koncertai „Iš Vilniaus į namus“ skambės nuo gruodžio 28 d. iki pat Trijų karalių – sausio 6 d., kiekvieną vakarą 20.30 val. „Delfi“ portale bei televizijos kanalu „Delfi TV“:

12.28  koncertų ciklą pradės grupė „Saulės kliošas“

12.29 – grupės „Baltos varnos“ koncertas

12.30 – Monique koncertas

12.31 – Manto Jankavičiaus koncertas

01.01 – Vaido Baumilos koncertas

01.02 – Jessica Shy koncertas

01.03 – Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas

01.04 – Monikos Linkytės koncertas

01.05 – Vido Bareikio koncertas

01.06  projektą užbaigs Ievos Zasimauskaitės koncertas

Daugiau apie „Kalėdos sostinėje 2020“: https://www.kaledossostineje.lt/

FOTO/VIDEO GALERIJA