lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Vienintelis miesto muzikos ir menų festivalis Baltijos šalyse – „Loftas fest“

Vos vasarai pasibaigus, rugsėjo 13–14 d. Vilnių sudrebins vienintelis tokio tipo miesto muzikos ir menų festivalis Baltijos šalyse – „Loftas Fest‘19“. Tai buvusių fabrikų teritorijoje įsikūrusios kokybiškos muzikos scenos, meno pasirodymai, spektakliai, naktiniai kino seansai, parodos, gatvės maistas, jaunųjų lietuvos dizainerių mados perliukų ar vinilinių plokštelių naktinis turgus po atviru dangumi.

loftasUrbanistinės tematikos renginys nukels į dvi neužmirštamas paras, kur pasirodys berlyniečių elektroninės muzikos prodiuserių bei didžėjų duetas – „Modeselektor“. „Modeselektor“ elektroninės muzikos sceną formuoti pradėjo nuo 2000-ųjų pradžios. Grupės nariai Sebastian Szary ir Gernot Bronsert Berlyne susitiko dešimtojo dešimtmečio pradžioje ir kaip patys sako – visur Vokietijoje ir ypač rytinėje jos dalyje buvo daug chaoso ir anarchijos. Elektroninės muzikos kūrėjas S. Szary grodavo nelegaliuose „acid house“ vakarėliuose, kur vėliau prie jo prisijungė G. Bronsert ir kartu pradėjo kurti naujosios kartos muziką. 1996 metais didžėjų duetas groti pradėjo po „Modeselektor“ vardu.

Dėl energijos pripildytų gyvų pasirodymų ir skoningai tarpusavyje miksuojamų žanrų, grupė įgijo tarptautinį pripažinimą didžiausiuose muzikos festivaliuose bei ne kartą vienoje scenoje grojo kartu su „Radiohead“, „Björk“, „Miss Kittin“, „Boys Noize“, Paul Kalkbrenner ir daugeliu kitų. Taip pat grupė turėjo ir kitą itin sėkmingą projektą – „Moderat“, kurį 2002 metais subūrė kartu su vokiečių elektroninės muzikos kūrėju „Apparat“.

Daugiau info apie renginį: https://www.facebook.com/events/272064553691881/

 

FOTO/VIDEO GALERIJA