lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Vilnius kviečia kurti Kalėdas kartu – skelbiama registracija į tradicinį konkursą „Vilniaus kalėdinė vitrina 2020“

„Kalėdos sostinėje“ organizatorių nuotr.
„Kalėdos sostinėje“ organizatorių nuotr.

Kad Kalėdos sostinėje būtų šviesesnės, džiugesnės ir jaukesnės, nežiūrint į visas šių metų ribojančias aplinkybes, Vilnius ir „Kalėdos sostinėje“ organizatoriai puoselėja tradiciją – vėl kviečia verslininkus ir savo miestą mylinčius miestiečius prisidėti prie šventinės nuotaikos sostinėje kūrimo ir registruotis bei dalyvauti konkurse „Vilniaus kalėdinė vitrina 2020“.

„Jei sostinėje bus daugiau šviesos ir kerinčių, miestą sušildančių papuošimų, širdyse bus daugiau džiugesio ir optimizmo. Pakili kalėdinė nuotaika tuo ir ypatinga, kad lengvai užkrečiama kaip juokas ir yra neįtikėtinai jungiantis dalykas. O šiuo pilkuoju metų laiku, mums labiausiai trūksta ir reikia šviesias emocijas žadinančių įspūdžių ir bendrystės“, – šventiškai puošti vitrinas kviečia tradicinio konkurso „Vilniaus kalėdinė vitrina 2020“ organizatoriaus Vilniaus kultūros centro vadovas Paulius Jurgutis.

„Kalėdos sostinėje“ organizatorių nuotr.
„Kalėdos sostinėje“ organizatorių nuotr.

Šįmet konkurso organizatoriai už dalyvavimą konkurse ir kalėdinio Vilniaus veido kūrimą žada atsidėkoti dar dosnesnius prizais. Trims daugiausiai komisijos balų surinkusioms vitrinoms atiteks: I vieta – 1500 Eur, II vieta – 1200 Eur, III vieta – 800 Eur, o daugiausiai internetinio balsavimo balsų surinkusiai vitrinai – 1500 Eur.

Registracija į konkursą vyks iki gruodžio 8 d. vidurdienio svetainėje: https://www.kaledossostineje.lt/konkursas, taip pat iki gruodžio 8 d. lauksime konkurso dalyvių papuoštų vitrinų nuotraukų el.paštu: registracija@kaledossostineje.lt

Išpuoštas Vilniaus vitrinas nuo gruodžio 10 d. iki gruodžio 17 d. vidurdienio vertins Vilniaus miesto savivaldybės sudaryta komisija ir vilniečiai bei miesto svečiai, elektroniniu būdu galės balsuoti vieno didžiausių Lietuvos internetinių naujienų portalo specialioje apklausos skiltyje. Nugalėtojai bus skelbiami gruodžio 18-tąją.

Konkurse „Vilniaus kalėdinė vitrina 2020“ bus vertinamos miesto (eksterjero) vitrinų (į gatvę „išeinantys“ sostinės parduotuvių, kavinių, restoranų, įstaigų langai, durys, namų fasadai, kurie sukuria sąsają su gatvėje esančiais praeiviais) įgyvendintos puošybos kūrybinės idėjos.

Daugiau informacijos apie „Kalėdos sostinėje 2020“ renginius: https://www.kaledossostineje.lt

 

FOTO/VIDEO GALERIJA