lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

„Kalėdos sostinėje“ kviečia dovanų kūrėjus registruotis į E-KALĖDŲ MIESTELIS

Priėmus sprendimą atšaukti tradicinius Kalėdų miestelius Vilniaus Katedros ir Rotušės aikštėse bei Kalėdinį dizaino skverą Vinco Kudirkos aikštėje, šiais metais „Kalėdos sostinėje“ organizatoriai verslininkams siūlo dalyvauti alternatyviame Kalėdų miestelyje – E-KALĖDŲ MIESTELIS, ir apie savo elektronines paslaugas bei prekes skelbti www.kaledossostineje.lt svetainėje.

vms_3900„Kalėdos sostinėje“ E-Kalėdų miestelyje galima bus saugiai pasidairyti ir išsirinkti kalėdines dovanas nekeliant kojos iš namų. Tai puiki abipusiai naudingų mainų galimybė visiems – tiek verslininkams, kurie visus metus ruošėsi šventiniam sezonui, tiek dovanų tradicinėse kalėdinėse mugėse ieškantiems lankytojams.

Specialioje www.kaledossostineje.lt svetainės skiltyje E-KALĖDŲ MIESTELIS bus pateiktas prekybininkų sąrašas bei nuorodos į jų svetaines, kur kiekvienas lankytojas turės iš ko pasirinkti ir bus šiltai ir saugiai aptarnautas.

Virtualus E-Kalėdų miestelis veiks nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki pat šventinio sezono pabaigos 2021 m. sausio 7 d.

E-Kalėdų miestelio organizatoriai, siekdami užtikrinti prekių įvairovę, originalumą, atitikimą šventinio laikotarpio stilistikai ir lankytojų lūkesčiams, iki 2020 m. lapkričio 20 d. kviečia teikti paraiškas atrankai visus, kurie nori pasiūlyti originalius, išskirtinius, kokybiškus produktus ir (ar) prekes E-Kalėdų miestelio lankytojams.

Užpildyti elektroninę dalyvio paraiškos anketą galima www.kaledossostineje.lt svetainėje, meniu skiltyje E-KALĖDŲ MIESTELIS: https://www.kaledossostineje.lt/e-kaledu-miestelis/

Organizatorius pasilieka teisę spręsti ir atrinkti tuos prekybininkus, kurie jo manymu atitinka organizuojamos mugės koncepciją. Iki 2020 m. lapkričio 26 d. informuosime visus dalyvius, kurie pateko ir kurie nepateko į E-Kalėdų miestelį.

 

Daugiau informacijos apie E-Kalėdų miestelį: el.p. ekaledumiestelis@kaledossostineje.lt  ir  www.kaledossostineje.lt

 

 

 

FOTO/VIDEO GALERIJA