lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Vilniaus Kalėdų eglutės įžiebimą šeštadienį vakare stebėsime per televiziją

126098962_3994365053925127_8648853691799698941_oJau rytoj į Vilnių sugrįš Kalėdų dvasia. „Kalėdos sostinėje“ organizatoriai kviečia šeštadienio vakare 17.30 val. susitikti prie televizijos ekranų ir TV3 kanalu stebėti nušvintančią sostinės Kalėdų eglutę.

Kadangi dėl pandemijos gyvi renginiai mieste nėra organizuojami, šiais metais tradicinės Vilniaus Kalėdų eglės įžiebimo šventės Katedros aikštėje nebus. Šeštadienio vakare Katedros aikštėje bus tylu. Šventė persikelia į televiziją, kur šventinės TV3 transliacijos metu bus paskelbta kalėdinio sezono sostinėje pradžia.

Nors visiems labai maga žinoti, kokia bus šių metų Kalėdų eglė, kaip ir kasmet, lyg stebuklo laukimas – tai ypatinga staigmena, kurią „Kalėdos sostinėje” organizatoriai saugo iki paskutinės akimirkos.

Magiškoje šventėje per TV3 žiūrovus pirmiausia pasitiks elnias Mindaugas Stasiulis  ir fėja Renata Šakalytė. Kartu su visais artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis džiaugsis ir papasakos, kokiomis nuotaikomis Kalėdų laukia Antanas Juknevičius ir Martina Žimkutė, Viktoro ir Živilės Diawarų bei Nerijaus ir Agnės Juškų šeimos. Smagiais ir šiltais pasirodymais džiugins ir judins Vidas Bareikis, grupė G&G Sindikatas, Inga Jankauskaitė, Justė Arlauskaitė – Jazzu, Jurijus Veklenko. Ir, žinoma, kokia žiemos šventė be Kalėdų Senelio!

Džiugią naujieną Vilniui ir Lietuvai paskelbs ir įspūdingą sostinės žaliaskarę įžiebs – Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. Sostinė nušvis Kalėdomis!

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia šeštadienio vakare nevažiuoti į tuščią Katedros aikštę, likti namuose ir pagrindinės šalies eglės įžiebimą nuo 17.30 val. saugiai stebėti namuose, per televizijos ekranus.

Kadangi šįmet Katedros aikštėje nevyks eglės įžiebimo renginys, nemokamas viešasis transportas šią dieną taip pat šiemet nenumatytas. Taip siekiama paskatinti žmones likti saugioje namų aplinkoje, nesibūriuoti ir nerizikuoti savo bei aplinkinių sveikata.

Vilnius kviečia saugoti save ir aplinkinius, pasitikti šventes optimistiškai ir jaukiai arčiau namų!

Daugiau informacijos apie „Kalėdos sostinėje 2020“: www.kaledossostineje.lt

FOTO/VIDEO GALERIJA