(8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Lukiškių aikštėje – viliojantis saldumynų miestelis

Visą kilometrą per miesto centrą besidriekiantį Vilniaus Kalėdų miestelį papildė naujos instaliacijos Lukiškių aikštėje. Fotogeniškas, šviečiantis kalėdinių saldumynų miestelis su imbieriniu nameliu, migdoliniais sausainiais, ledinukais ir žaislais čia vilioja ne tik mažylius.

S. Žiūros nuotr.

Lukiškių aikštėje veikia 5 Kalėdų miestelio namukai, prie kurių smagu stabtelėti puodelio karšto šokolado ir kitų gardėsių. Čia abejingų nepalieka fantastiški saldžių kalėdinių skanėstų ir karštų gėrimų skoniai: glazūruoti vaisiai ir karamelizuoti obuoliukai, zefyriukai belgiškame šokolade, olandiški blyneliai, veganiški desertai ir gėrimai, traškiosios plikytos tešlos riestės, imbierinė arbata ir sušildanti „Čepkelių spanguolinė žiema“.

Iš Lukiškių aikštės kalėdinis maršrutas veda į Vinco Kudirkos aikštę. Čia pasivaišinus, būtina užsukti į Odminių skverą, kur šildo karšti gėrimai ir gurmaniški užkandžiai, o nuo čia – pasigrožėti Katedros aikštėje stovinčia egle ir įsigyti kalėdinių dovanų – jomis Katedros aikštėje prekiaujama net iš 12 namelių.

Kiekvienas skveras ar aikštė vis kitokie, tad norint patirti tikrąją Kalėdų miestelio magiją, reikia apsilankyti visur.

S. Žiūros nuotr.

Vilniaus Kalėdų miestelis kasdiena, įskaitant Kūčių ir Kalėdų dienas, veiks iki sausio 2 d.: pirmadieniais – trečiadieniais 12.00–20.00 val., ketvirtdieniais – penktadieniais 12.00–21.00 val. ir savaitgaliais  11.00–21.00 val.  Gruodžio 24 d. Kalėdų miestelis dirbs 11.00–15.00 val., gruodžio 25–26 d.  12.00–21.00 val. ir gruodžio 31 d. 12.00–18.00 val.

„Kalėdos sostinėje“ kviečia vilniečius ir miesto svečius šventiniu laikotarpiu elgtis atsakingai, nesibūriuoti, laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugines veido kaukes.

 

 

Daugiau informacijos apie „Kalėdas sostinėje“: https://www.kaledossostineje.lt/#renginiu-programa

 

FOTO/VIDEO GALERIJA