(8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Prasideda balsavimas – 40 Vilniaus puošėjų varžosi konkurse „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje 2021“

Neįmanoma nepastebėti – šiemet Vilniaus gatvės, skverai ir vitrinos papuošti dar gražiau negu anksčiau, tad metas pasivaikščioti po sostinę, įvertinti kūrusius ir balsuoti už mėgstamiausią konkurso „Kuriu Kalėdų nuotaiką Vilniuje 2021“ dalyvį. Šių metų konkurse – rekordinis jų skaičius, nes varžosi net 40 puošusiųjų miestą.

Balsuoti kviečiama nuo šiandien iki gruodžio 20 dienos vidurdienio. Konkurse dalyvauja sostinės verslininkai, įstaigos, bendruomenės ir vilniečiai, kurie puošė ne tik į gatves išeinančių parduotuvių, kavinių, restoranų, įstaigų langus, duris, namų fasadus, bet ir pasažus, skverus, gatves ir kiemus.

Pasivaikščiojus po kerintį vakarinį Vilnių, BALSUOTI „Kalėdos sostinėje“ organizatoriai KVIEČIA „Delfi“ naujienų svetainėje, specialiame straipsnyje: https://bit.ly/3s8PRFU 

Konkurso dalyvius vertins ir Vilniaus savivaldybės sudaryta komisija. Kuriantys Kalėdų nuotaiką sostinėje bus apdovanoti prizais: piniginės dovanos laukia trijų, surinkusių daugiausiai komisijos simpatijų, ir vieno, gavusio daugiausiai internetinių balsų. Prizų fonde – net 5000 eurų. Nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 21-ąją.

 

Daugiau informacijos apie „Kalėdos sostinėje“ https://www.kaledossostineje.lt/

FOTO/VIDEO GALERIJA