lt (8 5) 261 95 57 info@vilniuskc.lt Rinktinės g. 50, Vilnius

Valstybės dieną sostinė iškylaus Šimtmečio piknike

Vilnius kviečia susiburti ir Valstybės dieną švęsti drauge didžiausioje atviroje erdvėje sostinės centre – pievoje prie Baltojo tilto Šimtmečio piknike „Vilnius – Lietuvai“!

Vidurdienį prasidėsiančioje ir iki pat 1 val. nakties truksiančioje šventėje laukiami tiek dideli, tiek maži, šeimos, giminės, draugai, kolegos, kaimynai ir bičiuliai, tiek vilniečiai, tiek ir sostinės svečiai.

Kartą per šimtą metų vyksiančio pikniko dalyviai kviečiami į šventę atvykti su savo pledais ir vaišėmis bei patogiai įsitaisyti ant pievelės. Susirinkusieji galės ne tik vaišintis atsineštais valgiais, bet ir turės galimybę pikniko meniu paįvairinti gardžiu maistu ir gėrimais, kuriuos kvies išragauti gausus restoranų ant ratų pasirinkimas. Išbandyti vietoje pagamintų valgių, atrasti dar neragautų skonių pasiūlys vagonėliai: „Bar Be Que“, „AULA Food Truck“, „ThePlovas“, „Peligroso“, „Foxesonatruck“, „Gastrotruck“, „The Rolling Waffles“, „Baras“, „Žako“, „Kansas City Bar-B-Que“ ir „Sweet Morello“. Sostinės savivaldybė pasirūpino nemokama gira ir geriamu vandeniu.

Šimtmečio piknike „Vilnius – Lietuvai“ bus įdomios ir įtraukiančios veiklos: nuo 12 val. iki 20 val. lauks įspūdingas batutų parkas, kuriame bus galima įveikti net 100 m kliūčių ruožą ir išbandyti „Švytuoklę“, „Eliminatorių“, „Burbuliatorių“, „Kovos ringą“, „Bokštą vaikams“ ir kitus žaidimus.

Nuo 15 iki 20 val. nuobodžiauti neleis įvairios laisvalaikio ir sporto klubų siūlomos veiklos. Sveikatingumo zonoje bus pristatoma sveikiau jaustis padedančių pratimų programa. „Paskraidyti“ siūlys atviri akrojogos užsiėmimai. Veiks smiginio žaidimo zona. Mažųjų lauks vaikų fitneso ir estafečių erdvė, vyks šaudymo iš lankų ir arbaletų pristatymas. Kiekvienas galės susipažinti su Aikido kovos meno ypatumais.

21 val. pieva prie Baltojo tilto virs gyvu ypatingos energijos užtaisu – čia susirinkę vilniečiai ir miesto svečiai vieningai kartu su viso pasaulio lietuviais giedos „Tautišką giemę“.

Nuo 21.05 val. susirinkusiai publikai savo pasirodymus dovanos geriausi šalies atlikėjai: Jazzu, Saulius Prūsaitis ir grupė, Beatrich, Leon Somov, Vaidas Baumila.

Likus valandai iki vidurnakčio – 23 val. dangų nušvies vienas didžiausių Vilniuje – šimtmečio vertas fejerverkas su specialiai šiai progai sukurtu muzikiniu garso takeliu.

Svarbu iš anksto, dar iki 22:40 val. persikelti į dešinįjį Neries krantą, pikniko zoną ir pasiruošti žiūrėti įspūdingą reginį, nes fejerverkų metu Baltasis tiltas laikinai – 22.40 – 23.30 val. – bus užtvertas. Į pikniko zoną tuo metu bus galima ateiti per Žaliąjį tiltą. Po fejerverkų naktinė iškyla bus dar karštesnė – iškylautojus iki 1val. nakties džiugins Leon Somov muzika.

Į pikniką patogu atvykti dviračiais, pėsčiomis ar nemokamu viešuoju transportu – liepos 6-ąją sostinės autobusai ir troleibusai veš nemokamai! Liepos 6-ąją viešasis transportas važiuos pagal sekmadienio ir šventinės dienos eismo tvarkaraščius.

 

Programa:

kvietimas_programa

 

FOTO/VIDEO GALERIJA